Po ponad 100 latach cały budynek szpitala będzie miał nowe okna

Firma Euro Okna – Plus Sp.z.o.o. z siedzibą w Leżajsku, po wygraniu przetargu, przystąpiła do realizacji zlecenia na wymianę stolarki okiennej. Inwestycja ta mogła być zrealizowana dzięki kolejnemu wsparciu finansowemu ze strony Starostwa Powiatowego w Kętrzynie. Koszt inwestycji to kwota ok. 200 tys. zł. Okna wymieniane są na Oddziałach: Laryngologicznym, Ginekologiczno – Położniczym, Neonatologicznym, Pediatrycznym, na Bloku Operacyjnym oraz w pomieszczeniach piwniczych. Przewidywany termin zakończenia prac to 31.01.2016 r.

Pacjentom nie będzie już wiało, a szpital będzie mniej płacił za zużytą energię cieplną. Łatwiejsze będzie utrzymanie czystości, co stworzy pacjentom większy komfort przebywania w szpitalu.