Organizacja Narodowego Programu Szczepień przeciwko COVID-19

Uprzejmie informujemy,

że w związku z komunikatem Ministerstwa Zdrowia dotyczącym Narodowego Programu Szczepień przeciwko COVID-19,

Szpital Powiatowy w Kętrzynie został wyznaczony jako punkt szczepień personelu podmiotów wykonujących działalność leczniczą – szpital węzłowy.

Prosimy o przekazywanie do kętrzyńskiego Szpitala, list osób chętnych do zaszczepienia (zawierających numer telefonu do każdej z osób), wraz z imiennym Oświadczeniem o chęci szczepienia przeciwko COVID-19 i wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych (wzory do pobrania poniżej).

Listy wraz z oświadczeniami należy dostarczyć w wersji papierowej, do Sekretariatu Szpitala Powiatowego w Kętrzynie, do dnia 14 stycznia 2021r. do godziny 12:00.

Pliki do pobrania:

1. Zgoda na przetwarzanie danych-Ketrzyn.pdf

2. Lista osób.pdf

Koordynator ds. szczepień: Barbara Warno, tel.: +48 784 914 510 (w godz. 8:00 - 15:00)